01 02 03

SPONSORZY GŁÓWNI:

Maszoński LogisticWeconINT-TransportAUTORYZOWANY DEALER I SERWIS MERCEDES-BENZ GARCAREKEsto - Producent opakowań z tekturyPromet CargoGlobex Hurtownia Artykułów Złącznych

TERMINARZ 2017:

PGE EKSTRALIGA
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
KWIECIEŃ
17.04 TORUŃ 1 RUNDA DMP: KS TORUŃ - STAL GORZÓW 9pkt+1 (3,2,2,2*,u/w)
23.04 GRUDZIĄDZ 2 RUNDA DMP: GKM GRUDZIĄDZ - STAL GORZÓW 15pkt (3,1,3,2,3,3)
30.04 GORZÓW 3 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - ROW RYBNIK 13pkt+1 (3,3,3,2*,2)
MAJ
07.05 WROCŁAW 4 RUNDA DMP: SPARTA WROCŁAW - STAL GORZÓW 10pkt+1 (1,2,2,2,2*,1)
21.05 GORZÓW 5 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - UNIA LESZNO 14pkt+1 (3,3,3,3,2*)
28.05 GORZÓW 6 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 12pkt (2,3,2,2,3)
CZERWIEC
04.06 CZĘSTOCHOWA 7 RUNDA DMP: WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - STAL GORZÓW 13pkt (3,3,3,2,2)
11.06 GORZÓW 8 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - KS TORUŃ 12pkt+1 (2,2,3,3,2*)
18.06 GORZÓW 9 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - GKM GRUDZIĄDZ 12pkt+1 (3,3,3,2,1*)
25.06 RYBNIK 10 RUNDA DMP: ROW RYBNIK - STAL GORZÓW 14pkt (2,2,2,3,3,2)
LIPIEC
30.07 GORZÓW 11 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - SPARTA WROCŁAW 10pkt (3,2,1,3,1)
SIERPIEŃ
06.08 LESZNO 12 RUNDA DMP: UNIA LESZNO - STAL GORZÓW 11pkt (2,3,3,3,w)
13.08 ZIELONA GÓRA 13 RUNDA DMP: FALUBAZ ZIELONA GÓRA - STAL GORZÓW
20.08 GORZÓW 14 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
ELITSERIEN
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
MAJ
09.05 VETLANDA ELIT VETLANDA - INDIANERNA KUMLA 9pkt+1 (3,2,2,2*)
16.05 AVESTA MASARNA AVESTA - ELIT VETLANDA 8pkt+2 (2,2,1*,2,1*)
23.05 HALLSTAVIK ROSPIGGARNA HALLSTAVIK - ELIT VETLANDA 13pkt (3,3,2,2,3)
30.05 VETLANDA ELIT VETLANDA - PIRATERNA MOTALA 11pkt (2,3,3,3,0)
CZERWIEC
06.06 GISLAVED LEJONEN GISLAVED - ELIT VETLANDA 9pkt+2 (2,1*,2,2,2*)
13.06 VETLANDA ELIT VETLANDA - DACKARNA MALILLA 11pkt+1 (3,3,2*,2,1)
20.06 ESKILSTUNA SMEDERNA ESKILSTUNA - ELIT VETLANDA 10pkt+1 (1,2,t,2,3,2*)
27.06 VETLANDA ELIT VETLANDA - SMEDERNA ESKILSTUNA 11pkt (2,3,3,2,1)
LIPIEC
11.07 MALILLA DACKARNA MALILLA - ELIT VETLANDA 12pkt (3,3,3,3,d)
18.07 VETLANDA ELIT VETLANDA - LEJONEN GISLAVED 13pkt+1 (3,3,3,2*,2)
25.07 MOTALA PIRATERNA MOTALA - ELIT VETLANDA 12pkt+1 (2,3,1*,3,3)
SIERPIEŃ
01.08 VETLANDA ELIT VETLANDA - ROSPIGGARNA HALLSTAVIK 14pkt (3,2,3,3,3)
15.08 VETLANDA ELIT VETLANDA - MASARNA AVESTA
22.08 KUMLA INDIANERNA KUMLA - ELIT VETLANDA
GP
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
KWIECIEŃ
29.04 KRSKO GP SŁOWENII - I RUNDA 6pkt (0,1,1,3,1)
MAJ
13.05 WARSZAWA GP POLSKI - II RUNDA 12pkt (3,2,2,3,2,0)
27.05 DAUGAVPILS GP ŁOTWY - III RUNDA 6pkt (0,3,2,1,0)
CZERWIEC
10.06 PRAGA GP CZECH - IV RUNDA 8pkt (1,3,2,1,1)
24.06 HORSENS GP DANII - V RUNDA 7pkt (1,0,3,2,1)
LIPIEC
22.07 CARDIFF GP WIELKIEJ BRYTANII - VI RUNDA 16pkt (3,2,3,3,2,3,d)
SIERPIEŃ
12.08 MALILLA GP SZWECJI - VII RUNDA
26.08 GORZÓW GP POLSKI - VIII RUNDA
WRZESIEŃ
09.09 TETEROW GP NIEMIEC - IX RUNDA
23.09 SZTOKHOLM GP SZWECJI - X RUNDA
PAŹDZIERNIK
07.10 TORUŃ GP POLSKI - XI RUNDA
23.10 MELBOURNE GP AUSTRALII - XII RUNDA
INNE
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
MARZEC
25.03 TORUŃ SPEEDWAY BEST PAIRS - I RUNDA 14pkt+1 (2*,3,3,1,2,3) - I miejsce
KWIECIEŃ
02.04 ZIELONA GÓRA POLSKA - RESZTA ŚWIATA 9pkt+1 (3,2,2,2*,0)
09.04 GORZÓW MEMORAIAŁ IM. EDWARDA JANCARZA 11pkt (3,1,3,1,3,su/w)
MAJ
03.05 KRAKÓW POLSKA - AUSTRALIA 13pkt (1,3,3,2,1,3)
04.05 GNIEZNO SPEEDWAY BEST PAIRS - II RUNDA
25.05 LANDSHUT SPEEDWAY BEST PAIRS - II RUNDA 17pkt+1 (3,1,2,3,33,2*)
CZERWIEC
14.06 OSTROW POLSKA - ROSJA 12pkt (3,3,2,3,1)
LIPIEC
02.07 GORZÓW FINAŁ IMP 10pkt (1,3,3,1,2) - VI MIEJSCE
08.07 LESZNO FINAŁ DPŚ 13pkt (2,3,2,3,3) - I MIEJSCE
23.07 OSTRÓW MPPK 17pkt (2,3,3,3,3,3) - I MIEJSCE
29.07 WROCŁAW WORDL GAMES 15pkt+2+3 (3,3,3,0,3,3) - I MIEJSCE