01 02 03

SPONSORZY GŁÓWNI:

Maszoński LogisticWeconINT-TransportAUTORYZOWANY DEALER I SERWIS MERCEDES-BENZ GARCAREKEsto - Producent opakowań z tekturyPromet CargoGlobex Hurtownia Artykułów Złącznych

SPONSORZY, PARTNERZY I PRZYJACIELE ZMARZLIK TEAM:

MASZOŃSKI LOGISTIC

Maszoński Logistic Firma Maszoński Logistic oferuje kompleksowe usługi w zakresie transportu, logistyki i spedycji krajowej oraz międzynarodowej. Specjalizuje się w przewozach ładunków całopojazdowych (Full Truck Load), dysponując samochodami o ładowności do 24 t. i o objętości do 120 m³, głównie zestawami typu jumbo.

Misją i filozofią, której firma Maszoński Logistic jest wierna od samego początku, to świadczenie usług na najwyższym poziomie, poprzez kreowanie nowych i skuteczniejszych rozwiązań transportowych, które stanowią o pełnej satysfakcji jej Klientów.

Maszoński-Logistic dysponuje flotą ponad 250 samochodów ciężarowych. W skład parku samochodowego wchodzą pojazdy wyłącznie niezawodnych, renomowanych europejskich marek.

Oferta ukierunkowana jest przede wszystkim na obsługę transportu drogowego w różnych kierunkach Europy. Usługi świadczymy m.in. w: Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Portugalii, Hiszpanii,Włoszech, Holandii czy Belgii.

Firma stawia na rozwój. Inwestuje zarówno w wykwalifikowany personel, jak i infrastrukturę transportową i techniczną, czego dowodem jest nowoczesny serwis samochodów ciężarowych i osobowych.

Firma Maszoński Logistic już czterokrotnie stawała na podium zdobywając statuetkę Operator Logistyczny Roku. Program organizowany przez Data Group Consulting i branżowe pismo Eurologistics jest prestiżowym źródłem wiedzy o jakości usług w branży logistycznej uzyskanej na podstawie badania opinii Klientów.

Efektywną działalność przedsiębiorstwa potwierdza zdobyte przez firmę drugie miejsce w konkursie European Transport Company of the Yera 2012. Firma w 2012 roku podczas finału, który odbył się w Irlandii pokonała największe europejskie firmy otrzymując zaszczytne drugie miejsce w konkursie, otrzymując tytułu Europejskiego Przewoźnika Roku 2012.

WECON

Wecon Firma WESOB Sp. z o.o. powstała w 1995 roku jako kolejny etap rozwoju niemieckiej marki WECON GmbH. Siedziba firmy mieści się w Strumieniu w województwie śląskim i zajmuje powierzchnię 30.000 m2, z czego 4.300 m2 stanowią hale montażowe oraz powierzchnie biurowe. Strategiczna lokalizacja firmy blisko śląskiego przemysłu motoryzacyjnego zapewnia dobrą jakość i konkurencyjność półwyrobów otrzymywanych od kooperantów.

Od początku swego istnienia ściśle współpracujemy z niemiecką firmą WECON GmbH – jednym z wiodących producentów kontenerów w systemie wymiennym oraz zabudów stałych na rynku zachodnioeuropejskim. Spółka mająca swą siedzibę w Nadrenii Północnej-Westfalii powstała już w 1988 roku. Korzystając z jej oraz własnego doświadczenia, niezbędnej wiedzy know-how oraz znajomości szczególnych wymagań klientów, zapracowaliśmy na wysoką pozycję w opinii przewoźników.

Do wymagań każdego klienta podchodzimy indywidualnie. By spełnić jego oczekiwania pomagamy w doborze parametrów nadwozia i podwozia w zależności od specyfiki przewożonych towarów. Istotna jest dla nas również niezawodność i łatwość obsługi produktu.

Wywieramy silny wpływ na kształt polskiej techniki kontenerowej. Jako wiodący producent kontenerów BDF, zabudów stałych oraz rozwiązań specjalnych stawiamy na ciągły rozwój, wciąż poszerzając gamę produktów i dbając o stały wzrost produkcji i zatrudnienia. Dokładamy wszelkich starań, by pod względem technologii być zawsze o kilka kroków przed konkurencją.

Nasz zespół pracowniczy współtworzy grupa młodych inżynierów, którym zawdzięczamy wiele kreatywnych i innowacyjnych rozwiązań. Korzystając z zaawansowanych systemów projektowania, wspomaganych techniką komputerową Computer-Aided Technologies (CAx), nasi konstruktorzy dogłębnie analizują problemy wynikłe na etapie konstruowania lub produkcji i na bieżąco wprowadzają zmiany w naszych produktach.

Wysoką pozycję w dziedzinie techniki kontenerowej potwierdza nasze uczestnictwo w prestiżowych wydarzeniach organizowanych na skalę międzynarodową. Wspólnie z firmą WECON uczestniczymy w odbywających się co dwa lata Międzynarodowych Targach Pojazdów Użytkowych IAA w Hannoverze. Jesteśmy również stale obecni na targach Transport Logistic w Monachium.

INT-TRANSPORT

INT-Transport Int. Transport Jens Chr. Siig to przedsiębiorstwo, które zostało założone w styczniu 1990 roku w Barlinku przez obywatela Danii Jens Chr. Siig. Początkowo firma zajmowała się tylko przewozami spedycyjnymi. Od 1999 roku Int. Transport specjalizuje się w przewozach ładunków ponadgabarytowych, ciężkich i specjalnych.

Istniejemy na rynku polskim od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie w organizacji i realizacji transportów nienormatywnych. Domeną naszej firmy są przewozy elementów elektrowni wiatrowych.

Zapewniamy pełną obsługę transportu. Do naszych zadań należy:

 • organizacja uzgodnień drogowych w celu uzyskania zezwoleń na przejazd ładunku nienormatywnego,
 • planowanie, opracowanie i późniejsza realizacja transportów nienormatywnych,
 • organizacja i dostosowanie tras pod przejazdy gabarytowe,
 • pilotaż ładunku oraz organizacja eskorty policji.

Posiadamy także dużą praktykę w przeładunkach portowych oraz w organizacji placów magazynowych.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

GARCAREK

AUTORYZOWANY DEALER I SERWIS MERCEDES-BENZ GARCAREK Salon Mercedes-Benz Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek.

W swojej ofercie posiada wszystkie typy samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych marki Mercedes Benz, w tym również pojazdy wielofunkcyjne Unimog oraz Mitsubishi Fuso. Jest to też jedno z niewielu autoryzowanych AMG Perfomance Center.

Firma zapewnia kompleksową obsługę począwszy od zamówienia samochodu, jego dostawę, poprzez przedstawienie możliwości finansowania w postaci leasingu bądź kredytu oraz ubezpieczenia zakupionego pojazdu , aż do jego wydania. Kładzie olbrzymi nacisk na zadowolenie klienta, zarówno w kwestii obsługi sprzedażowej jak i serwisowej. Posiada również Cetryfikowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy oraz dział Likwidacji Szkód Komunikacyjnych. Obiekt odpowiadając na potrzeby klientów i tempo rozwoju - posiada restaurację Mercedes Cafe oraz mini-hotel dla kierowców ciężarówek zjeżdżających na serwis.

Zaangażowanie właścicieli i współpracowników zaowocowało w zaufanie klientów z całej Polski jak i również w liczne wyróżnienia, w tym tytuły nadawane przez Polską sieć dealerską Mercedes-Benz:
 • Dealer Roku 2004
 • Dealer Roku - Serwis 2005
 • Dealer Roku 2009
 • 1 z 6 Najlepszych Dealerów Mercedes-Benz w Europie 2009
 • Dealer Roku - Samochody Osobowe 2012
 • Dealer Roku 2013
 • Dealer Roku - Samochody Dostawcze 2014
 • Dealer Roku - Samochody Ciężarowe 2014
 • Dealer Roku - Samochody Osobowe 2015
 • Dealer Roku - Samochody Ciężarowe Mercedes-Benz Bank 2015

garcarek.mercedes-benz.pl
facebook.com/AutoPartnerGarcarek

Ociąż, ul. Ostrowska 6
63-460 Nowe Skalmierzyce
tel. (62) 762 92 00


Posiadamy także dużą praktykę w przeładunkach portowych oraz w organizacji placów magazynowych.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

ESTO - PRODUCENT OPAKOWAŃ Z TEKTURY

Esto - Producent opakowań z tektury Firma ESTO Sp. z o.o. powstała w listopadzie 1993r. Siedziba firmy znajduje się w Barlinku, w uroczo położonym zakątku nad jeziorem Barlineckim, w otulinie parku krajobrazowego. W swojej ponad 20 letniej historii udowodniliśmy, że jesteśmy firmą najwyższej próby, wykonując wyroby wysokiej jakości, spełniające najwyższe wymagania. Dla wielu, ESTO stało się godnym zaufania partnerem. Dzięki coraz większej rzeszy klientów i nowym wymaganiom, firma rozwinęła się i pod względem ilościowym - kilkukrotny wzrost sprzedaży jak i jakościowym - nowe linie technologiczne do produkcji oraz oprogramowanie komputerowe wspomagające projektowanie konstrukcji i grafiki opakowań. Współpraca i przychylne spojrzenie naszych partnerów handlowych, dały nam możliwość zdobycia szerokiej wiedzy i doświadczenia. Teraz to procentuje w postaci świadczonego dla Państwa serwisu i doradztwa w zakresie dostępnych możliwości i rozwiązań w opakowaniach dla wszystkich Klientów.

Nasza firma jest wiodącym na rynku producentem opakowań z tektury.

W naszej ofercie możemy Państwu zaproponować:

Opakowania z tektury falistej o dowolnych kształtach i wymiarach z wyposażeniem.

Opakowania z tektury falistej z nadrukiem w technologii fleksograficzne i sitodruku.

Opakowania kaszerowane z wysokiej jakości nadrukiem offsetowym.

Tekturę 2-warstwową o fali E i B dostępną w arkuszach.

Wyroby promocyjno-reklamowe oraz artykuły biurowe (teczki na dokumenty, pojemniki na akta, torby i kartony okazjonalne, POS-y, itp.)

Poligrafia (etykiety samoprzylepne, instrukcje, foldery, kalendarze, papiery firmowe, wizytówki, itp.)

Znajdziecie u nas opakowania kartonowe w każdej postaci, gotowe do użycia wg Państwa potrzeb.

PROMET CARGO

Promet Cargo Promet Cargo Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi w zakresie szeroko pojmowanej logistyki. Transport krajowy i międzynarodowy, spedycja oraz magazynowanie to wieloletnia specjalność spółki powołanej do życia w 2007 roku. Naszą najmocniejszą stroną jest transport ładunków przestrzennych autami typu zestaw 120 m3 z ładownością 5-24 t. Główną specjalizację zrobiliśmy na przewozach mebli tapicerowanych. Jednak transport to nie wszystko. Spółka wciąż poszukuje nowych kierunków rozwoju. W 2012 roku Promet Cargo zainwestowało w zakup akcji Uzdrowiska Wysowa S.A. Grudzień 2014 to z kolei nabycie od PKP gruntu i budynku dawnego dworca w Kunowicach, gdzie spółka planuje przenieść własną siedzibę (październik 2015).Dynamiczny rozwój firmy dostrzegany jest przez niezależne rankingi (Gazele Biznesu 2013 i 2014, Skrzydła Biznesu 2014).

GLOBEX - HURTOWNIA ARTYKUŁÓW ZŁĄCZNYCH

Globex Hurtownia Artykułów Złącznych Firma GLOBEX posiada ponad 20 letnią tradycję. Jesteśmy jedną z czołowych Hurtowni artykułów złącznych, obsługujących klientów hurtowych i detalicznych oraz inwestycje na terenie całego kraju.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w roku 1990 w Gorzowie Wielkopolskim. Dzięki nieustannym inwestycjom oraz stałą współpracą z kluczowymi dostawcami z branży budowlanej, przemysłowej, meblowej oraz motoryzacyjnej obecnie oferujemy Państwu ponad 40 000 tys. produktów wraz z pełnym doradztwem w zakresie ich doboru.

Nasz asortyment obejmuje artykułów złączne oraz pełen zakres techniki mocowania, systemy instalacyjne, narzędzia, elektronarzędzia, chemię budowlaną, spawalnictwo, gazy techniczne, drabiny i rusztowania, ogrodzenia budowlane oraz wiele innych pokrewnych asortymentów.

Obecnie posiadamy dziesięć oddziałów zlokalizowanych w Gorzowie Wlkp., Poznaniu, Pile, Jeleniej Górze, Rogoźnie oraz Międzyrzeczu. Zatrudniamy ponad 40 pracowników, którzy codziennie zajmują się obsługą kilkunastu tysięcy naszych klientów.

Nasza polityka jakości opiera się na wdrożonym w roku 2007 systemie zarządzania jakością ISO 9001:2001.

Głównym celem firmy GLOBEX jest osiąganie stałego wzrostu sprzedaży, dzięki w pełni satysfakcjonującej klientów profesjonalnej obsłudze opartej na fachowym doradztwie, szybkiej i skutecznej logistyce oraz bardzo dobrym pozycjonowaniu cenowym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, uwzględniając jego wymagania i potrzeby, dzięki czemu zapewniamy kompleksową obsługę, atrakcyjne ceny oraz terminową realizację zamówień.

SIATKI FILTRACYJNE TOMASZ GALIŃSKI

Siatki FIltracyjne Tomasz Galiński Firma „TOMASZ GALIŃSKI” z Gorzowa Wlkp. jest obecna na polskim rynku od 1998 roku. Przez ten okres zdobyliśmy zaufanie kilku tysięcy Klientów. Bogate doświadczenie w produkcji, sprzedaży oraz w zastosowaniu siatek filtracyjnych, jak i wszelkich wyrobów z nich powstałych, pozwoliło nam stać się liderem na polskim rynku. Naszym dodatkowym atutem jest nowoczesny magazyn w Deszcznie k/Gorzowa Wlkp., w którym posiadamy stale blisko tysiąc rodzajów siatek filtracyjnych oraz wyrobów z nich powstałych, co pozwala nam na skrócenie terminu dostawy nawet do kilku dni.

Jednocześnie, w związku z uruchomieniem w 2009 roku produkcji sit filtracyjnych w zakładzie w Deszcznie, jesteśmy w stanie zaoferować wszystkim Klientom sita filtracyjne o dowolnym wymiarze i kształcie w ciągu zaledwie 24 godzin. Sita i inne wyroby z siatek filtracyjnych wykonywane są na najnowocześniejszych maszynach, co gwarantuje najwyższą jakość, w konkurencyjnych cenach

Po wielu latach doświadczeń w produkcji i sprzedaży siatek filtracyjnych i wyrobów z siatek filtracyjnych, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w celu zaspokojenia tych najbardziej wyszukanych potrzeb oraz świadczenia usług na najwyższym poziomie, podjęliśmy decyzję o stworzeniu własnej marki: „GALIŃSKI Siatki Filtracyjne”. Od 2016 roku wszystkie nasze produkty są wytwarzane i sprzedawane pod jedną marką za którą bierzemy pełną odpowiedzialność.

Nasza Firma posiada Certyfikat DIN EN ISO 9001 w zakresie produkcji siatek filtracyjnych i wyrobów z siatek filtracyjnych. Jest to gwarantem dla wszystkich klientów, że produkty przez nas oferowane są najwyższej jakości.

Mamy nadzieję, iż współpraca z Państwa firmą również przyniesie wiele korzyści dla obu stron. Z naszej strony zapewniamy Państwu produkty o najwyższej jakości, konkurencyjne ceny, krótkie terminy dostawy oraz fachowe doradztwo.

W każdej fachowej poradzie nasz wysoko wykwalifikowany personel jest zawsze do Państwa dyspozycji.

INTER CARS

Intercars Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej.

Nasza oferta składa się z ponad miliona referencji, która stale jest poszerzana i dostarczana na bieżąco od kilkuset renomowanych dostawców z Polski i zagranicy.

Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu.

Obecnie posiadamy 180 filii w kraju tym jedną w Gorzowie . Inter Cars Grupa Gorzów na rynku lokalnym obsługuje kilkuset klientów, z województw lubuskiego , a także częściowo: zachodniopomorskiego i wielkopolskiego.

Sponsorujemy: Stale inwestujemy w rozwój polskiego sportu - zarówno motorowego, jak i innych dyscyplin. W Inter Cars S.A. promujemy wszelkie tego typu inicjatywy, gdyż uważamy je za ważny element życia społecznego oraz sposób integracji.

Od 2 lat czynnie wspieramy Stal Gorzów będąc jednym z głównych sponsorów klubu.

Inter Cars bierze czynny udział w edukacji przyszłych mechaników poprzez program "Młode Kadry", polegający na współpracy ze szkołami m.in. poprzez wyposażenie placówek w nowoczesny sprzęt do naprawy i diagnostyki usterek w samochodach. Dostarczamy wiedzę niezbędną do kształcenia przyszłej kadry; jest również „zawodową trampoliną”, która młodym ludziom ma ułatwić startu w życiu zawodowym. Program wspiera olimpiady wiedzy oraz praktyki i staże dla najlepszych uczniów. W ramach pierwszej edycji Programu uruchomiliśmy 5 placówek na terenie Polski w tym jedną w Gorzowie w Zespole Szkół Budowlanych przy ul Okrzei.

W naszej pracy kierujemy się filozofią firmy oraz zasadami postępowania.
 • Celem naszej pracy jest zadowolenie Klienta.
 • Wydajność i efektywność naszej pracy jest wyznacznikiem pozycji rynkowej.
 • Intensywny rozwój zawdzięczamy poprzez podnoszeniu standardów obsługi a także ciągłej ekspansji rynkowej
 • O naszym sukcesie decydują jasne i szybki procesy działania
 • Dotrzymujemy zobowiązań i umów w atmosferze wzajemnego zaufania.
 • Naszą siła jest Profesjonalny zespół ludzi, który stale się uzupełnia
 • Dzięki partnerskim relacjom z klientami przynoszące obustronne korzyści zdobywamy nowe rynki i zapewniamy ciągły sukces firmy

BERNER

Berner Berner jest jedną z czołowych firm w Europie w zakresie sprzedaży bezpośredniej produktów z branży motoryzacyjnej, przemysłowej, oraz budowlanej.

Z 50-letnim doświadczeniem w branży sprzedaży bezpośredniej, ponad 9000 pracowników zwanych Ekspertami z pasją działa w 24 krajach Europy. Posiadamy w naszej ofercie prawie 50 tysięcy produktów z branży motoryzacyjnej, budowlanej oraz przemysłowej podzielonych wg. konkretnych kategorii:

- Akcesoria samochodowe
- Systemy przechowywania Bera Clic
- Chemia
- Cięcie i szlifowanie
- Czyściwa, folie oraz taśmy klejące
- Elektronika samochodowa
- Elementy znormalizowane
- Narzędzia elektryczne i pneumatyczne
- Narzędzia ręczne
- Osprzęt do instalacji elektrycznych
- Serwis opon i hamulców
- Inne systemy przechowywania
- Ćrodki ochrony osobistej
- Technika diamentowa
- Technika mocowań kołkowych
- Technika pomiarowo kontrolna
- Technika spawania i lutowania
- Technika wiercenia
- Wyposażenie warsztatu

Oferta firmy Berner jest ukierunkowana zarówno do klienta biznesowego, jak i indywidualnego.

Dzięki naszym Przedstawicielom mogą Państwo uzyskaś profesjonalną poradę oraz złożyś zamówienie dostosowane do własnych potrzeb. Berner udostępnia również inne kanały dostępu do oferty produktowej(platforma b2b, katalog online, strony www).

Przez długoletnie doświadczenie oraz wypracowane eksperckie podejście do naszej pracy możemy z czystym sumieniem odnosiś się do naszych klientów "Wiemy czego potrzebujesz."

Katalog Online: http://bit.ly/170TYDA


ASTROMAL

Astromal Astromal Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od ponad trzydziestu lat. Ciągły rozwój i chęć zaspokojenia potrzeb coraz bardziej wymagającego rynku, sprawiają, że wciąż poszerzamy swoją ofertę, zarówno na płaszczyźnie koncepcyjnej, jak i produkcyjnej. Od lat związani jesteśmy z przemysłem komunikacyjnym, od lat również jesteśmy wiernymi kibicami i miłośnikami sportu żużlowego, który zresztą zawsze był w naszej firmie obecny.

Pasja do sportu żużlowego zainspirowała nas również do opracowania szeregu akcesoriów i osłon do maszyn żużlowych. Służymy też pomocą w sferze koncepcyjnej i produkcyjnej nowych motocykli i ich oprzyrządowania. Gwarantujemy rzetelność, terminowość, bardzo dobrą jakość produktów i usług. Do naszej pracy podchodzimy z pasją i zaangażowaniem kibica.

Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu, zarówno w sferze koncepcji, jak i technologii produkcji wielu elementów, w tym głównie dla przemysłu komunikacyjnego, jak również dzięki ogromnemu zainteresowaniu i fascynacji sportem żużlowym zdobyliśmy odpowiednią wiedzę i umiejętności, aby móc zaoferować naszym Klientom pomoc w zakresie projektowania indywidualnych konstrukcji motocykli żużlowych. To nieopisana przyjemność uczestniczyć w takim przedsięwzięciu. Każdy projekt powstaje w ścisłej współpracy z Klientem, my staramy się przysłowiowo przenieść na papier i urzeczywistnić jego wizję motocykla, jego oczekiwania, jego marzenia. Efekty są zawsze niezwykłe…

PAWMET

PAWMET Wykonujemy usługi w zakresie:

- piaskowanie
- śrutowanie
- malowanie proszkowe felg alumionowych oraz stalowych
- malowanie proszkowe ram motocyklowych i rowerowych
- malowanie proszkowe innych elementów stalowych i aluminiowych

Oto kilka naszych prac:

PROSPER24.PL

PROSPER24.PL Istniejemy na rynku od 1999 roku. Dziś jesteśmy postrzegani jako jedna z największych firm reklamowych w Województwie Lubuskim. Zdobyte przez nas doświadczenie przekłada się na jakość wykonywanych usług i produktów.

Krótki termin realizacji oraz ciągłe monitorowanie wykonywanych prac gwarantują sukces nam i tworzonemu produktowi. Posiadamy pełne zaplecze techniczne i bogaty park maszynowy.

Wszystkie niezbędne prace wykonujemy we własnym zakresie dzięki czemu oferowane produkty są atrakcyjne cenowo. Cenimy indywidualność, dlatego każdego klienta traktujemy w sposób szczególny dbając o jego zadowolenie.

GESS.PL

GESS.PL strony internetowe strony www pozycjonowanie identyfikacja wizualna webmaster programowanie gess.pl oferuje świeże i przyjazne użytkownikowi strony internetowe w pełni odpowiadające użytkownikom. Dokładamy wszelkich starań aby docelowy projekt usatysfakcjonował i generował pożądane rezultaty. Nasze zaangażowanie ma na celu zaoszczędzenie naszym klientom czasu, pieniędzy oraz ich energii. W skład usług mogą wejść dynamiczne strony internetowe, re-design, w pełni dopasowane do potrzeb oprogramowanie wszystko w zależności od tego czego potrzebujesz. Głównie współpracujemy z klientami zza oceanu w kwestiach programowania, ale dla nich potrzebna była kompleksowa usługa z designem włącznie. Ich profesjonalne, stanowcze i profesjonalne podejście wymusiło na nas stworzenie wewnętrznych procedur ułatwiających współpracę. To doświadczenie przenosimy do Polski. Poprostu wiemy jak możemy Ci pomóc. Nie wciskamy klientom rowiązań, które nie są im do niczego potrzebne. Dajemy Wam rzetelną informację popartą rzetelną pracą i pełnym zaangażowaniem. Decydując się na współpracę nic nie tracisz. My tworzymy wstępny projekt dla Ciebie. Jeśli Ci się spodoba, ustalamy warunki i realizujemy projekt dalej. Natomiast jeśli Ci się nie spodoba, możesz pożegnać nas bez stresu. Wstępny projekt nic nie kosztuje.

W zakres naszych usług wchodzi:

 • Tworzenie stron internetowych
 • Pozycjonowanie
 • Identyfikacja wizualna
 • Programowanie
 • Social Media design
 • Usługa webmastera

Oto kilka z naszych projektów:

KRAGER

KRAGER Firma KRAGER Polska Sp. z o.o. istnieje na rynku od 2011 roku. Od samego początku oferujemy najwyższej jakości metaliczne oznaczenia. Specjalizujemy się w stylowych, chromowanych emblematach o niezwykle szerokim spektrum zastosowań. Główną technologią, którą wykorzystujemy jest Chromique.

Nieograniczone możliwości zastosowania technologii Chromique sprawiają, że jesteśmy elastyczni i z łatwością podejmujemy nowe wyzwania. Zapewniamy kompleksowe wsparcie technologiczne na każdym etapie współpracy. Koncepcja, projekt, prototyp, produkcja seryjna – w każdej fazie realizacji cechuje nas profesjonalizm i rzetelne podejście do realizowanych zadań.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

REHAKOMPLEKS

REHAKOMPLEKS REHAKompleks to przede wszystkim dobrze wykwalifikowany, młody a także ambitny zespół fizjoterapeutów oraz ortopedów, który stosując najnowsze metody rehabilitacji radzi sobie świetnie w pracy terapeutycznej oraz ortopedycznej z pacjentami.

Misją REHAkompleks-u jest kompleksowa rehabilitacja medyczna narządu ruchu człowieka, nad którą czuwają lekarze specjaliści ortopedii i traumatologii.

W sposób celowany szybko i skutecznie pomagamy w dolegliwościach narządu ruchu: urazach sportowyc, zespołach bólowych kręgosłupa, dyskopatiach, rwach kulszowych, barkowych, gruszkowatych, bólach stawów, zwyrodnieniach, przeciążeniach mięśni i więzadeł, zaburzeniach napięcia powięzi, skręceniach, złamaniach a także zwichnięciach.

CENTRUM OPAKOWAŃ KOPAK SP. JAWNA

CENTRUM OPAKOWAŃ KOPAK KOPAK to centrum opakowań dla gastronomii i producentów żywności. Firma posiada ok. 3 tys. rodzajów asortymentu. Jesteśmy w stanie stworzyć opakowania pod każdy możliwy produkt. Zapraszamy do odwiedzin firmy KOPAK.W zakres naszych produktów wchodzą m.in.:

 • folie na produkty oraz ręczniki papierowe
 • spersonalizowane pudełka do pizzy (z możliwością naniesienia logotypu firmy i innych ważnych informacji)
 • torebki do żywności
 • tacki styropianowe
 • plastikowe sztućce białe i przezroczyste
 • pojemniki na surówki, sałatki i ciasta
 • pojemniki m-box 1, 2 lub 3 - komorowe
 • pojemniki kebaba
 • słomki
 • worki na śmieci
 • serwetki gastronomiczne
 • kubki papierowe i plastikowe

 • Oto kilka z naszych produktów na zdjęciach:

ZACHODNIA IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA

ZACHODNIA IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa jest największą organizacją samorządu gospodarczego na terenie województwa lubuskiego. Aktualnie w swoich szeregach skupiamy bezpośrednio bądź federacyjnie blisko 700 podmiotów gospodarczych. Od momentu powołania tj. lutego 2004 roku, dzięki zaangażowaniu znacznego grona szczególnie zainteresowanych i aktywnych osób, uzyskujemy pozytywne efekty naszej organizacyjno – merytorycznej działalności oraz właściwe miejsce i odpowiednią rangę wśród organów władzy i środowisk przedsiębiorców.

Współpracując z organami administracji rządowej i samorządowej oraz innymi organizacjami zainteresowanymi rozwojem gospodarki, jako lider samorządu gospodarczego, reprezentant interesu ogółu przedsiębiorców, szczególnie małej i średniej przedsiębiorczości, dążymy do integracji środowiska na rzecz gospodarki opartej na wiedzy i społeczeństwie obywatelskim. Chcemy być najważniejszym partnerem w budowaniu instytucji wspierających rozwój gospodarki rynkowej oraz przedsiębiorczości m.in. poprzez propagowanie idei wolności gospodarczej, konkurencji, prywatyzacji oraz swobody zrzeszania się firm i przedsiębiorców w naszym regionie oraz popularyzację osiągnięć naszych członków.

W Izbie działają komisje mające za podstawowy cel pomoc i doradztwo firmom członkowskim w zakresie m.in. zdobywania środków finansowych, doradztwa finansowego i podatkowego, logistyki, doboru kadr, rekrutacji i pracy tymczasowej, tworzenia sieci branżowych itp. Organizujemy szereg szkoleń, seminariów i konferencji oraz imprezy targowe itp. Prowadzimy również Zachodnią Grupę Zakupową, miesięcznik Głos Przedsiębiorcy oraz Grupowy Program Ubezpieczeń Pracowniczych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa
66-400 Gorzów Wielkopolski
ul. Kazimierza Wielkiego 1
tel. (95)-73-90-311
fax. (95)-73-90-310
e-mail: sekretariat@ziph.pl
www.ziph.pl
https://www.facebook.com/ZachodniaIzba/

OPTYLINE

OPTYLINE Optyline.pl zakład optyczny, który powstał w Barlinku w 2002 roku. Założony przez absolwenta Politechniki Wrocławskiej wydziału PPT – o kierunku inżynieria optyczna. Jesteśmy przykładem jak w średniej wielkości mieście możemy dawać naszym klientom możliwość kupna najlepszych marek okularów. Jesteśmy młodym, prężnie działającym zespołem, który cały czas się rozwija by sprostać wymaganiom klienta.

W 2006 rozszerzyliśmy naszą działalność i jako jedni z pierwszych otworzyliśmy sklep internetowy.

Działając ponad dziesięć lat na rynku możemy poszczycić się wieloma sukcesami:
 • Staliśmy się jednym z 20 renomowanych salonów optycznych w Polsce skupionych w Luxottica Prestige Club.
 • Czynnie uczestniczymy w fundacji charytatywnej OneSight.
 • Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marek Bvlgari, Prada, Dolce & Gabbana, Oakley, Ray-Ban, Vogue, Persol, Versace, Carrera, Christian Dior, Gucci, Emporio Armani , Giorgio Armani, Tom Ford, Tommy Hilfiger
 • Posiadamy w swoim salonie profesjonalną szlifiernię, która jest wyposażona w najlepszy sprzęt renomowanej firmy Weco.
 • Posiadamy certyfikaty: Varilux Expert oraz Hoyalux Expert w dziedzinie doboru soczewek progresywnych oraz ich montażu.
 • W ciągu roku przeprowadzamy ponad 15 tysięcy transakcji.
 • Za nami stoi ponad 100 tys. zadowolonych klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu oraz strony internetowej www.optyline.pl

KLIM SP. Z O.O.

KLIM SP. Z O.O. Agencja „Klim” Sp. z o.o. jest jedną z wiodących multiagencji ubezpieczeniowych, działającą na terenie Gorzowa Wielkopolskiego od 1991 roku. To co nas wyróżnia to konsekwencja w realizacji założonych celów i jakość, która jest dla nas najistotniejszym czynnikiem przy obsłudze naszych klientów. Jesteśmy nowatorscy i nie boimy się wyzwań.

W obszarze ubezpieczeń rozwijamy się na wielu płaszczyznach, oprócz Agencji „Klim” Sp. z o.o. w ramach której zapewniamy ochronę ubezpieczeniową klientom indywidualnym; jako Audyt JL Krzysztof Klimczak realizujemy projekty związane z oceną ryzyka i szacowaniem poniesionych strat. Nasza Kancelaria Brokerska „Klim Brokers” Sp. z o. o. obsługuje w tej chwili ponad 200 podmiotów gospodarczych różnych branż, w których zatrudnienie znalazło blisko 20 tyś. osób.

Mamy zatem olbrzymie doświadczenie zarówno w obsłudze klientów indywidualnych jak również dużych korporacji. Proponujemy szeroki zakres usług ubezpieczeniowych w zakresie ochrony życia, zdrowia i majątku dla osób indywidualnych, całej rodziny, firm. W ramach naszych firm współpracujemy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, takimi jak: ACE, AIG, Allianz, Amplico Life, AVIVA, AXA, Compensa, CUTZ Assekuranz, Ergo Hestia, Generali, Gothear, NG, Inter Ubezpieczenia, Inter Risk, Leadenhall Polska SA, Liberty Direct, Link4, Pramerica, Proama, PZU, Signal Iduna, Skok Ubezpieczenia, TUW, UNIQA, Warta.

To co nas wyróżnia to także szeroko rozwinięty dział likwidacji szkód i wysoko wykwalifikowana w tej dziedzinie kadra. Zapewniamy naszym klientom pomoc w procesie likwidacji szkód a także gwarantujemy pomoc prawną. Kierując się dobrem klienta, szukamy dla niego najlepszych rozwiązań.

W swojej codziennej pracy cenimy sobie przede wszystkim lojalność i indywidualne podejście do naszych klientów – którzy są dla nas motorem napędowym do działania i codziennym wyzwaniem. Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa naszym klientom poprzez dobór odpowiedniej, zindywidualizowanej ochrony ubezpieczeniowej.

LAFARGE HOLCIM

MIB Nordic LafargeHolcim to światowy lider w produkcji materiałów budowlanych zatrudniający 115 000 pracowników w 90 krajach. Głównym priorytetem firmy jest wdrażanie nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań dla budownictwa. LafargeHolcim służy swoim wewnętrznym i zewnętrznym Klientom, dostarczając rozwiązania najwyższej klasy, dopasowane do ich potrzeb, czyniąc to bezpiecznie i etycznie jako jeden zespół. LafargeHolcim realizuje politykę zrównoważonego rozwoju, łączącą działalność przemysłową z szacunkiem dla środowiska naturalnego, pracowników i społeczności lokalnych. Firma zajmuje czołowe miejsce w Europie pod względem standardów budownictwa ekologicznego w zakresie certyfikacji systemów BREEAM i LEED, posiada też certyfikacje zgodne z ISO 14001 i BES 6001. W Polsce, jako Lafarge, firma obecna jest od 1995 roku. Więcej na stronie: www.lafarge.pl

LafargeHolcim is the world leader in building materials, that employs 115 000 people in 90 countries. The main objective for the company is to implement new technologies and innovative solutions for the construction industry. LafargeHolcim supports its internal and external customers in a safe and ethical way, providing the best solutions that are tailor-made to their needs. LafargeHolcim pursues a policy of sustainable development that combines an industrial activity with a respect for the environment, employees and local communities. The company holds a leading position in Europe in term of the green building standards that means certificates such as BREEAM and LEED, it also has certificates that are complies with the ISO 14001 and the BES 6001. In Poland the company has been presented as Lafarge since 1995. More information: www.lafarge.pl

MIB NORDIC

MIB Nordic Firma MIB NORDIC działa na rynku skandynawskim od 2001r. Oferujemy produkcję oraz montaż balustrad, balkonów oraz ich zabudowy, zadaszenia oraz wszelkie konstrukcje dostosowane do potrzeb klienta.

Jesteśmy firmą ukierunkowaną na profesjonalną i kompleksową obsługę średnich i dużych inwestycji.

Nieustanie rozwijamy nasze technologie, aby zapewnić wysokiej jakości produkt i przedstawić możliwie najlepszą ofertę na rynku.

Projekty tworzymy w oparciu o nasze własne doświadczenia jak również dostosowujemy się do indywidulanych upodobań klienta.

W naszej codziennej pracy zwracamy szczególną uwagę na estetykę i jakość wykonania, a także solidny sposób montowania.

Naszym klientom gwarantujemy fachowe doradztwo technologów na każdym etapie współpracy, atrakcyjną ofertę oraz kompleksową realizację. MIB NORDIC to gwarancja najwyższej jakości usług.

MIB NORDIC to:
 • Nowoczesny i zaawansowany technologicznie park maszynowy
 • Ponad dziesięcioletnie doświadczenie produkcyjne i montażowe
 • Sprawdzeni specjaliści, własny zespół montażowy
 • Kompleksowa realizacja: od projektu po produkcję oraz montaż
 • Koncentracja na indywidualnych preferencjach klienta
 • Estetyka i wysoka jakość wykonania
 • Fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji zleceń

MARIO VVS

MARIO VVS Firma Mario VVS została założona przez Mariusza Bidzińskiego w 2007 roku i świadczy usługi z zakresu hydrauliki na terenie Sztokholmu oraz okolic. Prace wykonujemy tradycyjnymi jak również nowoczesnymi technologiami. Posiadamy szwedzki certyfikat Banchregler saker vatteninstallation określający zasady bezpiecznej instalacji wody. Cechuje nas profesjonalne, indywidualne podejście do klienta w pełni angażując się w dany projekt, co świadczyć może dobra opinia wśród naszych klientów indywidualnych jak również firm z którymi współpracujemy. Pracujemy z wykorzystaniem takich materiałów jak pex, alupex czy miedź.

W zakres naszych usług wchodzą:

Instalacje centralnego ogrzewania
Metoda ta jest bardzo powszechna i prosta w użytkowaniu. Stosunkowo łatwo je wymieniać, oraz naprawiać. Nie wymaga stosowania drogich urządzeń. Sprzyja oszczędzaniu energii poprzez szybkie zmiany wydajności.

Instalacje wodno-kanalizacyjne
Są niezbędnym elementem w każdym domu, jest niewidoczna, ale zapewnia komfort jej użytkownikom. Na jej trwałość wpływają jakość użytych materiałów takich jak pex, alupex, czy też miedź oraz prawidłowość montażu.

Instalacje ogrzewania podłogowego
Ostatnio jest to bardzo popularny sposób ogrzewania pomieszczeń w domach i mieszkaniach. Przy jej montażu można zrezygnować z grzejników przez co aranżacja pomieszczeń jest nieco łatwiejsza. Ogrzewanie podłogowe jest tańsze w eksploatacji niż w przypadku grzejników, ponieważ przekazuje ciepło na drodze promieniowania, dzięki czemu daje ten sam komfort cieplny przy temperaturze powietrza w pokoju niższej, niż dla grzejników.

Instalacje paneli słonecznych
Ich zadaniem jest odbieranie słonecznej energii cieplnej i przenoszenia jej za pomocą układu solarnego do zasobnika z wodą, dzięki czemu idealnie nadaje się do podgrzewania wody użytkowej oraz basenowej. W okresie zimowym panele słoneczne mogą wspomagać system centralnego ogrzewania. Zastosowanie tej metody znacznie obniża zużycie energii, co przyczynia się do dużych oszczędności.

Montaż pomp ciepła firmy NIBE
Wyróżniamy kilka rodzajów pomp ciepła:
- gruntowa - jest to forma wykorzystująca ciepło ziemi, poprzez zastosowanie samodzielnej cyrkulacji, która pobiera ciepło z otaczającej ziemi bez niepotrzebnego zużycia energii elektrycznej. Pompa gruntowa jest bezpieczna dla środowiska, dzięki czemu może być stosowana na terenach objętych ochroną wód.
- powietrzne zewnętrzne - jest to coraz bardziej popularny system, który wykorzystuje energię nagromadzoną w powietrzu, a następnie oddaje ją wodzie krążącej w instalacji grzewczej. Jej montaż jest dużo prostszy i tańszy niż pozostałych pomp, ponieważ nie trzeba ponosić kosztów układania rur kolektora pionowego lub poziomego ani też wiercenia studni.
- powietrzna wentylacyjna - pompa ta ma funkcje wentylacji powietrza w domu. Wilgotne, obciążone zapachami powietrze zostaje wyssane z budynku, a zawarte w nim ciepło zostaje użyte do przygotowania ciepłej wody. Jednocześnie przez specjalne przepusty ścienne napływa świeże powietrze zewnętrzne bez otwierana okien.

Wymiana i montaż bojlerów
Szybko i sprawnie oraz z należytą starannością podchodzimy do wymiany lub montażu zbiorników wodnych.

Biały montaż łazienek
Z pełnym profesjonalizmem podchodzimy do białego montażu w łazienkach, gdyż mamy świadomość że każdy z nas zaczyna i kończy dzień w tym pomieszczeniu,dlatego powinien czuć się tam dobrze. Zadbamy o każdy szczegół z należytym zaangażowaniem dla zadowolenia klienta.

Wszelkie prace hydrauliczne
W zakres tego wchodzą wymiany lub naprawy rur oraz wszelkie prace związane z hydrauliką.