01 02 03

SPONSORZY GŁÓWNI:

Maszoński LogisticWeconINT-TransportAUTORYZOWANY DEALER I SERWIS MERCEDES-BENZ GARCAREKEsto - Producent opakowań z tekturyPromet CargoGlobex Hurtownia Artykułów Złącznych

PROFIL ZAWODNIKA:

Miejsce i data urodzenia: Polska, ur. 12.04.1995 r.

Bartosz Zmarzlik rozpoczął swoją karierę w sporcie żużlowym od miniżużla w klubie GUKS Speedway Wawrów. Licencję uzyskał w 2010 roku.

W barwach Stali Gorzów zadebiutował w sezonie 2010 zdobywając wtedy złote medale MDMP, DMLJ oraz brązowy medal w IMLJ. Do swojej kolekcji dorzucił jeszcze tytuł MIMW.

Natomiast debiut w ekstraligowej drużynie Stali Gorzów Bartosz Zmarzlik zaliczył dokładnie 25 kwietnia 2011 roku w meczu przeciwko Unii Leszno. Zdobył wtedy 4 punkty.

Reprezentant Polski. Wychowanek Stali Gorzów. Mimo młodego wieku zdobywa tytuł indywidualnego mistrza Europy juniorów a w sezonie 2012 wraz z kolegami z drużyna narodowej zdobył tytuł DMŚJ, natomiast w sezonie 2013 cieszył się z kolejnego tytułu tym razem złota w DMEJ.

Bartosz Zmarzlik ma również na swoim koncie sukcesy w cyklu Grand Prix. W swoim debiutanckim występie zajął 3 miejsce z dorobkiem 13 punktów i przeszedł do historii jako najmłodszy uczestnik cyklu który stanął na podium. Miał wtedy 17 lat i 72 dni.

Kariera tego bardzo zdolnego żużlowca to nie tylko pasmo sukcesów. Podczas finału DMŚJ w Gnieźnie, które odbywały się 1 września 2012 roku, w 19 wyścigu zawodów, Bartek zanotował bardzo groźny upadek w wyniku którego doznał skomplikowanego złamania lewej nogi z przemieszczeniem. Przedwcześnie zakończony sezon mocno osłabił siłę rażenia drużyny Stali Gorzów i tym samym Bartek na swojej szyji mógł zawiesić "tylko" srebrny medal DMP.

W 2014 roku a dokładnie 31 sierpnia Bartosz Zmarzlik zapisał się na kartach historii wygrywając GRAND PRIX Polski. Tym samym stał się najmłodszym zawodnikiem, który wygrał rundę GRAND PRIX.

Rok 2014 to całe pasmo sukcesów Bartka Zmarzlika - DMP z drużyną Stali Gorzów, Drużynowy Mistrz Szwecji z Elit Vetlandą, najlepszy junior Enea Ekstraligi pod względem średniej biegowej (14 miejsce w klasyfikacji generalnej).

Osiągnięcia:
  • IMŚ - 2016 (III)
  • DMŚ - 2015 (III), 2016 (I)
  • DMŚJ - 2012 (I), 2013 (II), 2014 (I), 2015 (I), 2016 (I)
  • DMEJ - 2013 (I), 2014 (I)
  • DMP - 2011 (III), 2012 (II), 2014 (I), 2016 (I)
  • IMP - 2012 (IV), 2013 (XIII), 2014 (VI), 2015 (II)
  • MIMP - 2011 (II), 2013 (III), 2014 (III), 2015 (I)
  • IMŚJ - 2011 (VIII), 2012 (VIII), 2013 (VIII), 2015 (I)
  • IMEJ - 2011 (VI), 2012 (I)
  • ZŁOTY KASK - 2016 (II))
  • BRĄZOWY KASK - 2010 (IV), 2013 (II)
  • SREBRNY KASK - 2012 (II), 2013 (III)
  • IMLJ - 2010 (III), 2011 (VI)
  • MIMO - 2010 (III)
  • MIMW - 2010 (I)
  • DMLJ - 2010 (I)
  • MDMP - 2010 (I), 2013 (I), 2014 (II)
  • MPPK - 2013 (II), 2014 (I), 2015 (II)
  • MMPPK - 2011 (IV), 2015 (I)


Wychowanek: Stal Gorzów

Kluby Polskie: Stal Gorzów (2010-)

Statystyki sezonu 2013 (Ekstraliga):
  • Mecze: 18
  • Biegi: 92
  • Punkty: 151
  • Bonusy: 13
  • Punkty+Bonusy: 164
  • Średnia biegowa: 1,78


Statystyki sezonu 2014 (Ekstraliga):
  • Mecze: 18
  • Biegi: 91
  • Punkty: 175
  • Bonusy: 12
  • Punkty+Bonusy: 187
  • Średnia biegowa: 2,055
Kluby zagraniczne w sezonie 2014: Elit Vetlanda (Szwecja)

WYNIKI SEZONU 2016:

PGE EKSTRALIGA
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
KWIECIEŃ
04.08 LESZNO 1 RUNDA DMP: UNIA LESZNO - STAL GORZÓW 14pkt+1 (3,1,2,3,3,2*)
17.04 GORZÓW 2 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - GKM GRUDZIĄDZ 14pkt (3,2,3,3,3)
24.04 TARNÓW 3 RUNDA DMP: UNIA TARNÓW - STAL GORZÓW 10pkt (1,2,3,3,1)
MAJ
01.05 POZNAŃ 4 RUNDA DMP: SPARTA WROCŁAW - STAL GORZÓW 12pkt+1 (3,3,3,2,1*)
08.05 GORZÓW 5 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - KS TORUŃ 15pkt (3,3,3,3,3)
22.05 ZIELONA GÓRA 6 RUNDA DMP: FALUBAZ ZIELONA GÓRA - STAL GORZÓW 10pkt+1 (3,1*,t,3,3)
29.05 GORZÓW 7 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - ROW RYBNIK 12pkt (3,3,3,3)
CZERWIEC
05.06 GORZÓW 8 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - UNIA LESZNO 15pkt (3,3,3,3,3)
19.06 GRUDZIĄDZ 9 RUNDA DMP: GKM GRUDZIĄDZ - STAL GORZÓW 12pkt (3,0,3,3,0,3)
26.06 GORZÓW 10 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - UNIA TARNÓW 11pkt+1 (3,3,2*,3)
LIPIEC
31.07 GORZÓW 11 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - SPARTA WROCŁAW 12pkt+1 (3,2,1*,3,3)
SIERPIEŃ
07.08 TORUŃ 12 RUNDA DMP: KS TORUŃ - STAL GORZÓW 8pkt+1 (2,1*,0,2,3)
15.08 GORZÓW 13 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 11pkt+1 (3,3,1,3,1)
21.08 RYBNIK 14 RUNDA DMP: ROW RYBNIK - STAL GORZÓW 10pkt+1 (3,2*,2,0,3)
WRZESIEŃ
04.09 POZNAŃ PÓŁFINAŁ PO: SPARTA WROCŁAW - STAL GORZÓW 8pkt+1 (3,3,2*)
11.09 GORZÓW PÓŁFINAŁ PO: STAL GORZÓW - SPARTA WROCŁAW 8pkt (3,3,0,2)
18.09 TORUŃ FINAŁ PO: KS TORUŃ - STAL GORZÓW 13pkt+2 (3,3,1,2*,2,2*)
25.09 GORZÓW FINAŁ PO: STAL GORZÓW - KS TORUŃ 12pkt (3,2,1,3,3)
ELITSERIEN
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
MAJ
03.05 VETLANDA ELIT VETLANDA - INDIANERNA KUMLA 12pkt (2,2,2,3,3)
10.05 AVESTA MASARNA AVESTA - ELIT VETLANDA 10pkt+1 (2,t,1,2*,2,3)
17.05 VETLANDA ELIT VETLANDA - LEJONEN GISLAVED 15pkt (3,3,3,3,3)
24.05 MOTALA PIRATERNA MOTALA - ELIT VETLANDA 12pkt+1 (2,2,3,1*,3,1)
31.05 VETLANDA ELIT VETLANDA - SMEDERNA ESKLISTUNA 15pkt (3,3,3,3,3)
CZERWIEC
07.06 MALILLA DACKARNA MALILLA - ELIT VETLANDA 16pkt (3,2,2,3,3,3)
14.06 HALLSTAVIK ROSPIGGARNA HALLSTAVIK - ELIT VETLANDA 12pkt (2,3,3,0,1,3)
28.06 VETLANDA ELIT VETLANDA - ROSPIGGARNA HALLSTAVIK 13pkt+1 (3,3,3,2*,2)
LIPIEC
05.07 VETLANDA ELIT VETLANDA - DACKARNA MALILLA 6pkt (3,0,1,1,1)
19.07 VETLANDA ELIT VETLANDA - PIRATERNA MOTALA 7pkt (2,3,2,w)
SIERPIEŃ
02.08 GISLAVED LEJONEN GISLAVED - ELIT VETLANDA 11pkt+1 (2,2,3,2,2*)
09.08 VETLANDA ELIT VETLANDA - MASARNA AVESTA 17pkt (3,3,2,3,3,3)
16.08 KUMLA INDIANERNA KUMLA - ELIT VETLANDA 10pkt (3,1,1,3,2)
GP
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
KWIECIEŃ
30.04 KRSKO GP SŁOWENII - I RUNDA 8pkt (3,0,2,2,1)
MAJ
14.05 WARSZAWA GP POLSKI - II RUNDA 10pkt (2,2,3,0,3,0)
CZERWIEC
11.06 HORSENS GP DANII - III RUNDA 7pkt (2,1,3,1,0)
25.06 PRAGA GP CZECH - IV RUNDA 13pkt (3,2,2,3,2,1)
LIPIEC
09.07 CARDIFF GP WIELKIEJ BRYTANII - V RUNDA 13pkt (1,3,1,3,2,2,1)
SIERPIEŃ
14.08 MALILLA GP SZWECJI - VI RUNDA 10pkt (3,2,2,1,1,1)
27.08 GORZÓW GP POLSKI - VII RUNDA 14pkt (3,3,2,w,3,3,0)
WRZESIEŃ
10.09 TETEROW GP NIEMIEC - VIII RUNDA 13pkt (2,2,1,2,2,2,2)
24.09 SZTOKHOLM GP SZWECJI - IX RUNDA 12pkt (2,1,2,3,3,1)
PAŹDZIERNIK
01.10 TORUŃ GP POLSKI - X RUNDA 13pkt (0,2,3,1,3,3,1)
22.10 MELBOURNE GP AUSTRALII - XI RUNDA 15pkt (3,3,1,3,2,2,1)
INNE
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
KWIECIEŃ
02.04 TORUŃ SPEEDWAY BEST PAIRS - I RUNDA 11pkt+1 (3,2*,3,1,1,1) - V miejsce
03.04 GORZÓW MEMORAIAŁ IM. EDWARDA JANCARZA 12pkt+3+2 (3,w,3,3,3) - II miejsce
25.04 TARNOW ZŁOTY KASK - FINAŁ 8pkt (3,2,3) - II miejsce
MAJ
05.05 LANDSHUT SPEEDWAY BEST PAIRS - II RUNDA 20pkt+1 (3,2*,3,3,3,2,1,3) - I miejsce
07.05 SLANGERUP ELIMINACJE SGP 2017 12pkt (3,1,3,2,3) - I miejsce
15.05 WARSZAWA POLSKA - RESZTA ŚWIATA 8pkt+1 (3,0,1,1*,3)
CZERWIEC
04.06 OSTRÓW SPEEDWAY BEST PAIRS - III RUNDA 11pkt+5 (2*,1,1*,1*,1*,3,2*) - I miejsce
LIPIEC
01.07 LESZNO FINAŁ IMP 11pkt (2,2,1,3,3) - VI miejsce
02.07 LONIGO ELIMINACJE SGP 2017 2pkt (1,1,w)
23.07 VOJENS DPŚ PÓLFINAŁ 9pkt (1,2,3,3,w)
30.07 MANCHESTER DPŚ FINAŁ 11pkt (1,3,3,1,3)
SIERPIEŃ
20.08 NORRKOPING FINAŁ DMŚJ 14pkt (2,3,3,3,3) - I miejsce
28.08 GDAŃSK IMME 8pkt (2,3,1,1,1)
WRZESIEŃ
02.09 LUBLIN POLSKA - DANIA 9pkt (2,2,2,t,3)
03.09 OSTRÓW ŁAŃCUCH HERBOWY 13pkt+3 (3,2,3,3,2) - I miejsce
PAŹDZIERNIK
08.10 PIŁA TURNIEJ POŻEGNALNY PIOTRA ŚWISTA 14pkt (3,2,3,3,3)

WYNIKI SEZONU 2015:

SPEEDWAY EKSTRALIGA
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
MARZEC
19.03 GORZÓW SPARING: STAL GORZÓW - GKM GRUDZIĄDZ 13pkt+1 (3,2*,2,3,3)
24.03 GORZÓW SPARING: STAL GORZÓW - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 9pkt (3,3,3)
25.03 ZIELONA GÓRA SPARING: FALUBAZ ZIELONA GÓRA - STAL GORZÓW 10pkt (3,2,2,3)
KWIECIEŃ
05.04 GORZÓW 1 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - KS TORUŃ 17pkt+1 (3,3,3,2*,3,3)
12.04 TARNÓW 2 RUNDA DMP: UNIA TARNÓW - STAL GORZÓW 8pkt (3,1,2,2,0)
26.04 GRUDZIĄDZ 3 RUNDA DMP: GKM GRUDZIĄDZ - STAL GORZÓW 13pkt+1 (3,3,2*,1,1,3)
MAJ
10.05 GORZÓW 4 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - UNIA LESZNO 13pkt (3,2,3,0,2,3)
24.05 ZIELONA GÓRA 5 RUNDA DMP: FALUBAZ ZIELONA GÓRA - STAL GORZÓW 12pkt+1 (3,0,3,1,2*,3)
31.05 WROCŁAW 6 RUNDA DMP: SPARTA WROCŁAW - STAL GORZÓW 13pkt (3,0,2,3,2,3)
CZERWIEC
04.06 GORZÓW 7 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - STAL RZESZÓW 12pkt+1 (3,2,2,2*,3)
14.06 TORUŃ 8 RUNDA DMP: KS TORUŃ - STAL GORZÓW 3pkt (2,0,1,d)
21.06 GORZÓW 9 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - UNIA TARNÓW 15pkt (3,3,3,3,3)
28.06 GORZÓW 10 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - GKM GRUDZIĄDZ 11pkt+1 (3,3,2*,3)
LIPIEC
26.07 LESZNO 11 RUNDA DMP: UNIA LESZNO - STAL GORZÓW 7pkt+2 (3,1*,1*,2)
SIERPIEŃ
09.08 GORZÓW 12 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - FALUBAZ ZIELONA GÓRA 14pkt (3,2,3,3,3)
16.08 GORZÓW 13 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - BETARD WROCŁAW 7pkt (3,3,0,1)
23.08 RZESZÓW 14 RUNDA DMP: STAL RZESZÓW - STAL GORZÓW 16pkt (2,3,2,3,3,3)
ELITSERIEN
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
MAJ
06.05 VATLANDA ELIT VETLANDA - SMEDERNA ESKILSTUNA 8pkt (2,3,3,w)
12.05 MOTALA PIRATERNA MOTALA - ELIT VETLANDA 7pkt+1 (3,3,1*,0)
26.05 VETLANDA ELIT VETLANDA - INDIANERNA KUMLA 10pkt (3,3,3,1)
CZERWIEC
02.06 HALLSTAVIK ROSPIGGARNA HALLSTAVIK - ELIT VETLANDA 9pkt+1 (1*,3,1,0,2,2)
16.06 VETLANDA ELIT VETLANDA - LEJONEN GISALAVED 9pkt (2,3,3,1)
23.06 MALLILA DACKARNA MALLILA - ELIT VETLANDA 11pkt+1 (3,0,3,3,2)
30.06 ESKILSTUNA SMEDERNA ESKILSTUNA - ELIT VETLANDA 8pkt (3,3,2,0)
LIPIEC
07.07 VETLANDA ELIT VETLANDA - PIRATERNA MOTALA 10pkt+2 (2*,1,2,3,2*)
SIERPIEŃ
04.08 KUMLA INDIANERNA KUMLA - ELIT VETLANDA 9pkt (3,3,3,0)
11.08 VETLANDA ELIT VETLANDA - ROSPIGGARNA HALLSTAVIK 14pkt (2,3,3,3,3)
18.08 GISALAVED LEJONEN GISALAVED - ELIT VETLANDA 13pkt (3,3,3,1,3)
25.08 VETLANDA ELIT VETLANDA - DACKARNA MALLILA 8pkt (1,3,1,3)
WRZESIEŃ
01.09 MALLILA DACKARNA MALLILA - ELIT VETLANDA 14pkt+1 (3,3,2*,3,3)
08.09 VETLANDA ELIT VETLANDA - DACKARNA MALLILA 8pkt+2 (2*,2*,2,2,0)
15.09 KUMLA INDIANERNA KUMLA - ELIT VETLANDA 7pkt (d,3,1,3,0)
16.09 VETLANDA ELIT VETLANDA - INDIANERNA KUMLA 10pkt+2 (2*,3,2*,3)
IMŚJ
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
MAJ
30.05 ŻARNOWICA RUNDA KWALIFIKACYJNA IMŚJ 14pkt (2,3,3,3,3)
LIPIEC
11.07 LONIGO FINAŁ IMŚJ - I RUNDA 14pkt (3,3,2,3,3)
SIERPIEŃ
16.08 LUBLIN FINAŁ IMŚJ - II RUNDA 12pkt (3,3,3,3,w)
WRZESIEŃ
19.08 PARDUBICE FINAŁ IMŚJ - III RUNDA 13pkt (3,3,3,3,1)
INNE
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
MARZEC
26.03 RAWICZ ELIMINACJE DO ZŁOTEGO KASKU 15pkt (3,3,3,3,3) - I miejsce
KWIECIEŃ
11.04 GUSTROW II RUNDA SPEEDWAY BEST PAIRS CUP 3pkt (0,2,1)
14.04 LUBLIN FINAŁ ZŁOTEGO KASKU 6pkt (w,1,2,2,1)
18.04 WARSZAWA GRAND PRIX 3pkt (3)
19.04 KROSNO POLSKA - TEAM SŁOWIAŃSKI 10pkt+1 (2,3,1*,2,2)
25.04 GORZÓW FINAŁ WORLD SPEEDWAY LEAGUE 8pkt (1,3,3,1)
30.04 KROSNO ĆWIERĆFINAŁ IMP 12pkt (3,1,2,3,3)
MAJ
01.05 OSTRÓW POLSKA - DANIA 9pkt+1 (0,3,2,2*,2)
03.05 GORZÓW KRZYSZTOF KASPRZAK - 15 LECIE STARTÓW 11pkt+1 (3,3,2*,3)
CZERWIEC
03.06 PIŁA POLSKA - WOJOWNICY MISTRZA 11pkt+1 (2,2*,2,3,2)
06.06 GNIEZNO PÓŁFINAŁ DPŚ 10pkt (3,3,1,d,3)
11.06 VOJENS BARAŻ DPŚ 10pkt (2,1,3,2,2)
13.06 VOJENS FINAŁ DPŚ 3pkt (1,0,1,1,0)
17.06 OPOLE ELIMINACJE MIMP 15pkt (3,3,3,3,3)
19.06 KRAKÓW PÓŁFINAŁ IMP 12pkt (3,3,3,0,3)
LIPIEC
05.07 GORZÓW FINAŁ IMP 14pkt+2 (3,2,3,3,3) - II miejsce
12.07 LESZNO FINAŁ MIMP 15pkt (3,3,3,3,3) - I miejsce
12.07 LESZNO FINAŁ MPPK 10pkt+1 (3,2*,3,2) - II miejsce
SIERPIEŃ
01.08 GDAŃSK POLSKA - WYBRZEŻE GDAŃSK 9pkt+1 (0,2*,1,3,3)
02.08 LESZNO IMME 10pkt (3,2,1,2,2)
22.08 OPOLE PÓŁFINAŁ DMŚJ 14pkt (3,3,2,3,3)
29.08 GORZÓW GRAND PRIX POLSKI 14pkt (2,1,2,3,3,3,0) - IV miejsce
WRZESIEŃ
05.09 RYBNIK GP CHALLENGE 12pkt (3,2,3,3,1) - I miejsce
26.09 GORZÓW MMPPK 14pkt+1 (3,2*,3,3,3,-) - I miejsce
PAŹDZIERNIK
10.10 LUBLIN POLSKA - RESZTA ŚWIATA 10pkt (1,3,1,3,2)
31.10 MILDUR DPŚJ 15pkt (3,3,3,3,3)

WYNIKI SEZONU 2014:

SPEEDWAY EKSTRALIGA
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
MARZEC
21.03 GORZÓW SPARING: STAL GORZÓW - KANTORONLINE WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 11pkt+1 (3,1*,3,1,3)
26.03 CZĘSTOCHOWA SPARING: KANTORONLINE WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - STAL GORZÓW 11pkt+1 (3,3,2*,3)
28.03 GORZÓW SPARING: STAL GORZÓW - SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA 10pkt (3,2,3,2)
KWIECIEŃ
03.04 TORUŃ SPARING: UNIBAX TORUŃ - STAL GORZÓW 11pkt+1 (3,1,2,2,1,2*)
06.04 GORZÓW SPARING: STAL GORZÓW - UNIBAX TORUŃ 11pkt (3,3,2,3)
13.04 WROCŁAW 1 RUNDA DMP: BETARD WROCŁAW - STAL GORZÓW 7pkt (3,1,3,0)
20.04 GORZÓW 2 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - FOGO UNIA LESZNO 12pkt+1 (3,3,1,2*,3)
MAJ
04.05 TARNÓW 3 RUNDA DMP: UNIA TARNÓW - STAL GORZÓW 0pkt (w,0,d,0)
11.05 GORZÓW 4 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - WYBRZEŻE GDAŃSK 11pkt (3,1,3,1,3)
25.05 TORUŃ 5 RUNDA DMP: UNIBAX TORUŃ - STAL GORZÓW 8pkt (3,2,1,1,1)
CZERWIEC
01.06 ZIELONA GÓRA 6 RUNDA DMP: SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA - STAL GORZÓW 8pkt+1 (3,1*,2,2,0)
08.06 GORZÓW 7 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - KANTORONLINE WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA 12pkt (3,3,0,3,3)
15.06 CZĘSTOCHOWA 8 RUNDA DMP: KANTORONLINE WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA - STAL GORZÓW 7pkt+1 (3,1,1*,2)
22.06 GORZÓW 9 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA 12pkt+1 (3,3,1,2*,3)
LIPIEC
17.07 GORZÓW 10 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - UNIBAX TORUŃ 9pkt+3 (3,2*,1,2*,1*)
SIERPIEŃ
03.08 GDAŃSK 11 RUNDA DMP: WYBRZEŻE GDAŃSK - STAL GORZÓW 7pkt+2 (3,d,2*,2*)
10.08 GORZÓW 12 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - UNIA TARNÓW 7pkt (2,3,0,2,d)
24.08 LESZNO 13 RUNDA DMP: FOGO UNIA LESZNO - STAL GORZÓW 12pkt+2 (2,2*,3,2,2*,1)
WRZESIEŃ
07.09 GORZÓW 14 RUNDA DMP: STAL GORZÓW - BETARD WROCŁAW 14pkt (3,3,3,2,3)
14.09 ZIELONA GÓRA PÓŁFINAŁ PLAY-OFF: SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA - STAL GORZÓW 3pkt (0,3,0,0,d)
24.09 GORZÓW PÓŁFINAŁ PLAY-OFF: STAL GORZÓW - SPAR FALUBAZ ZIELONA GÓRA 17pkt (3,3,3,2,3,3)
28.09 LESZNO FINAŁ PLAY-OFF: FOGO UNIA LESZNO - STAL GORZÓW 18pkt (3,3,0,3,3,3,3)
05.10 GORZÓW FINAŁ PLAY-OFF: STAL GORZÓW - FOGO UNIA LESZNO 11pkt+1 (3,3,1*,3,w,1)
ELITSERIEN
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
MAJ
06.05 HALLSTAVIK ROSPIGGARNA HALLSTAVIK - ELIT VETLANDA NS
13.05 VATLANDA ELIT VETLANDA - IKAROS SMEDERNA ESKILSTUNA NS
20.05 KUMLA INDIANERNA KUMLA - ELIT VETLANDA NS
27.05 VATLANDA ELIT VETLANDA - PIRATERNA MOTALA 5pkt+1 (3,2*,0,0)
CZERWIEC
03.06 NORRKOEPING VARGARNA NORRKOEPING - ELIT VETLANDA 5pkt+1 (1,3,0,1*)
10.06 VETLANDA ELIT VETLANDA - DACKARNA MALLILA NS
24.06 VETLANDA ELIT VETLANDA - ROSPIGGARNA HALLSTAVIK NS
LIPIEC
01.07 ESKILSTUNA IKAROS SMEDERNA ESKILSTUNA - ELIT VETLANDA NS
08.07 VETLANDA ELIT VETLANDA - INDIANERNA KUMLA NS
15.07 VASTERVIK VASTERVIK SPEEDWAY - ELIT VETLANDA 5pkt (0,3,2,0)
22.07 MOTALA PIRATERNA MOTALA - ELIT VETLANDA 13pkt+1 (3,3,3,2*,0,2)
SIERPIEŃ
05.08 VETLANDA ELIT VETLANDA - VARGARNA NORRKOEPING 5pkt (1,3,1,d)
12.08 MALLILA DACKARNA MALLILA - ELIT VETLANDA NS
19.08 VETLANDA ELIT VETLANDA - VASTERVIK SPEEDWAY 8pkt (2,3,3)
WRZESIEŃ
09.09 HALLSTAVIK PÓŁFINAŁ: ROSPIGGARNA HALLSTAVIK - ELIT VETLANDA 8pkt+1 (1,3,0,1*,3)
16.09 VETLANDA PÓŁFINAŁ: ELIT VETLANDA - ROSPIGGARNA HALLSTAVIK 10pkt+1 (3,2,3,2*)
30.09 KUMLA FINAŁ: INDIANERNA KUMLA - ELIT VETLANDA 3pkt (1,1,0,1)
16.09 VETLANDA FINAŁ: ELIT VETLANDA - INDIANERNA KUMLA 14pkt+1 (3,3,2*,3,3)
ELITE LEAGUE
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
CZERWIEC
02.06 BIRMINGHAM BIRMINGHAM BRUMMIES - SWINDON ROBINS 3pkt (0,3)
IMŚJ
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
MARZEC
29.03 PIŁA PÓŁFINAŁ KRAJOWYCH ELIMINACJI DO IMŚJ W PILE 13pkt (1,3,3,3,3)
KWIECIEŃ
17.04 OSTRÓW FINAŁ KRAJOWYCH ELIMINACJI DO IMŚJ W OSTROWIE 8pkt (2,2,0,2,2)
INNE
DATA MIEJSCE MECZ WYNIK
KWIECIEŃ
30.04 GNIEZNO VII TURNIEJ O KORONĘ BOLESŁAWA CHROBREGO 12+3+1pkt (3,2,3,1,3)
CZERWIEC
05.06 KRAKÓW ĆWIERĆFINAŁ IMP W KRAKOWIE 12pkt (3,1,2,3,3)
28.06 HERXHEIM FINAŁ DMEJ W HERXHEIM 15pkt (3,3,3,3,3)
LIPIEC
05.07 MOTALA PÓŁFINAŁ DMŚJ W MOTALI 12pkt (2,3,2,3,2)
26.07 GDAŃSK PUCHAR ŚW. DOMINIKA 12pkt (1,3,3,2,3)
SIERPIEŃ
14.08 ZIELONA GÓRA FINAŁ IMP W ZIELONEJ GÓRZE 9pkt (2,1,1,3,2) - VI miejsce
17.08 RYBNIK ELIMINACJE MIMP W RYBNIKU 15pkt (3,3,3,3,3)
23.08 SLANGERUP FINAŁ DMŚJ W SLANGERUP 13pkt (2,3,3,2,3)
30.08 GORZÓW GRAND PRIX POLSKI 17pkt (3,2,1,3,2,3,3) - I miejsce
WRZESIEŃ
13.09 GORZÓW FINAŁ MIMP 11pkt (3,2,1,2,3) - III miejsce
PAŹDZIERNIK
08.10 RYBNIK FINAŁ MDMP 11pkt (2,3,3,3) - II miejsce
12.10 RYBNIK POLSKA - RESZTA ŚWIATA 12pkt (3,3,0,3,3)
19.10 GORZÓW FINAŁ MPPK 14pkt (w,3,3,2,3,3)